VÝSLEDKY

1.RELAX Winter Cup

sobota, 20. říjen 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:300,- Kč / 15 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

IPSC Závod level 1 pro začátečníky 

Startovné:  300,- Kč 

Entry Fee:  15 €
            
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet. 
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka


Squad 1,2:  SOBOTA Dopoledne  (od 10.00 do 12.00)

Squad 3,4:  SOBOTA Odpoledne   (od 13.00 do 15.00)

 

Squad 5,6:  NEDĚLE Dopoledne  (od 10.00 do 12.00)

Squad 7,8:  NEDĚLE Odpoledne   (od 13.00 do 15.00)


LEPENÍ TERČŮ
Závodník registrací do závodů automaticky vyjadřuje souhlas s požadavkem organizátora na systém restartu střeleckých situací.

Systém restartu střelecké situace:  Každý závodník po odstřílení své střelecké situace zůstává jako pomocník na lepení terčů a postavení kovových terčů pro následujícího střelce.

KE STAŽENÍ:

  pdf STAGES 1 Relax Winter Cup (687 KB) pdf
(87 KB)

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 - Sobota Dopoledne

Squad is full (10/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Holyszewski STANDARD SENIOR
Czech Republic Pavel Andrýsek STANDARD SENIOR
Czech Republic veronika Syková STANDARD LADY
Czech Republic Tomáš Němeček PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 2 - Sobota Dopoledne

Squad is full (11/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Rostislav Zalejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zalejská STANDARD LADY

Registration to mainmatch

Squad 3 - Sobota Odpoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Martin Vařák REVOLVER REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR
Czech Republic Vojtech KAPRAL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela JANDOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR

Squad 4 - Sobota Odpoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jan Vorliček STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda PRODUCTION REGULAR
Austria Szilárd Kiss STANDARD REGULAR
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR

Squad 5 - Neděle Dopoledne

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaromír Bezděk STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeňka Čápová STANDARD LADY
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Neděle Dopoledne

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Radek Kirchner STANDARD SENIOR
Czech Republic Rudolf Švéda PRODUCTION REGULAR
Austria BENESCH Thomas STANDARD SENIOR

Squad 7 - Neděle Odpoledne

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic AKIM Znojmo STANDARD REGULAR
Czech Republic AKIM Znojmo STANDARD REGULAR
Austria Robert Ladisich STANDARD SENIOR
Austria Sonja Ladisich STANDARD LADY
Austria Gerhard Kerber STANDARD SENIOR
Austria Manfred Fischer CLASSIC SENIOR

Squad 8 - Neděle Odpoledne

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD SENIOR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *