VÝSLEDKY

Alsa Pro Cup 2019 - 3.kolo

neděle, 21. duben 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 20 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Daniela Malá 
  • Tel.:420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

ALSA PRO CUP 2019

Pohár IPSC level 1

Startovné: 500,- Kč
Entry Fee: 20,- €

Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

č.účtu: 2101539389 / 2010
Banka: Fio Banka

IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

SQUAD 1 - 6 DOPOLEDNE NEDĚLE  21.4.                                       (Registrace začíná v 9.00h)

SQUAD 7 - 12 ODPOLEDNE NEDĚLE  21.4.                                     (Registrace začíná ve 12.00h)

Ke stažení:

  pdf Stages APC19 3 kolo (471 KB)

  pdf Time plan APC 3 kolo (155 KB)

apc.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - Pre Match - Sobota

Squad is full (7/6)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maděránek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jakub CHALOUPKA PRODUCTION REGULAR

Squad P2 - Pre Match - Sobota

Squad is full (7/6)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek OPEN REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Miloš Ufo Synek OPEN REGULAR
Czech Republic Jaroslav Girszewski PRODUCTION REGULAR

Squad P3 - Pre Match - Sobota

Squad is full (6/6)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Kohoutek PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lukas Sudek PCC REGULAR
Israel Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Taiwan Draha Zálejská STANDARD LADY

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle dopoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Peter Kučera CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Bednář STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Peša STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Peša STANDARD REGULAR
Czech Republic Elina Galukhina STANDARD LADY
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Antonín Navratil STANDARD SUPERSENIOR

Squad 2 - Neděle dopoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Slovak Republic Matúš Mindák PCC REGULAR
Slovak Republic Martin Bakalár PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Bedřich Sixta PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Holyszewski PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jaroslav Lakosil PRODUCTION REGULAR

Squad 3 - Neděle dopoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Prokop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - Neděle dopoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Krůta STANDARD REGULAR
Czech Republic Václav Vystyd OPEN REGULAR
Czech Republic Patrik Pilský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Fiala STANDARD SENIOR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Michal Chlup STANDARD REGULAR

Squad 5 - Neděle dopoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Monika Menšíková STANDARD LADY
Czech Republic Petra Vachoušková STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Mikeska STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Dvorak STANDARD REGULAR
Czech Republic Filip Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Legierski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch PCC SENIOR

Squad 6 - Neděle dopoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Sarkany STANDARD SENIOR
Slovak Republic Dusan Veselsky OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Kamenicek PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Miroslav Kamenicek PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Pijáček PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 7 - Neděle odpoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Hůlka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Adámek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marek Elstner CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD SENIOR

Squad 8 - Neděle odpoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Minařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Vorlíček STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR

Squad 9 - Neděle odpoledne

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lukas Mach PCC REGULAR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Kužel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Liehne STANDARD REGULAR

Squad 10 - Neděle odpoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Czech Republic Vojtěch KAPRÁL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Belarus Valentina Chernobai PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Scigel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Rada PRODUCTION REGULAR

Squad 11 - Neděle odpoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Florian STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Klíma STANDARD REGULAR
Czech Republic Robert Vacko STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Novák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miloš Hořínek OPEN REGULAR
Czech Republic Jaroslav Václavík STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Baier STANDARD SENIOR
Czech Republic Zdeněk Heneš PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 12 - Neděle odpoledne

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Pelikán PCC REGULAR
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská PRODUCTION LADY
Czech Republic Martin Mikolašek PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Marta Novotna PCC LADY
Czech Republic Radek Faron PCC REGULAR
Czech Republic Jaromír Bezděk CLASSIC REGULAR
Czech Republic Zdeňka Čápová STANDARD LADY

Waiting for match

Select your squad (1/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Pavelka PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *